Innowacyjne soczewki silikonowo-hydrożeloweAkcja testowania soczewek trwa tylko do 30 listopada 2017.
evo2lution monthly lenses

Zapewnij swoim oczom niespotykany komfort i pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania miesięcznych soczewek kontaktowych.

Do 30 listopada możesz odebrać swoje soczewki
evo2lution monthly lenses

za 0zł!

Odbierz swoje soczewki za darmo i ciesz się doskonałą korekcją swojego wzroku!

Dlaczego evo2lution monthly lenses?

Soczewki kontaktowe evo2lution monthly lenses to innowacyjny produkt na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu najnowszysch technologii szkła evo2lution łączą w sobie doskonale warunki widzenia, wysoki komfort użytkowania, a także pełne bezpieczeństwo, nawet podczas wielu godzin noszenia soczewek. Silikonowo- hydrożelowy materiał soczewki Asmofilcon A doskonale przepuszcza tlen do oczu, a także potrafi uzyskać niezwykle wysokie paramterty uwodnienia soczewki, co przekłada się na jej bezpieczeństwo oraz wyjątkową wygodę noszenia.

Silikonowo-hydrożelowy materiał soczewki

Zaawansowany technologicznie materiał silikonowo-hydrożelowy soczewki evo2lution monthly lenses doskonale łączy ze sobą parametry odpowiedzialne za komfort noszenia soczewki, krystalicznie czystą korekcję wady wzroku oraz pełne bezpieczeństwo Twoich oczu.

Wysokie uwodnienie
(40%)

Wysokie uwodnienie w grupie materiałów silikonowo-hydrożelowych pozwala zachować bardzo komfortowe warunki noszenia soczewek, dzięki czemu zakładając soczewki evo2lution nigdy nie doznasz uczucia tzw. piasku w oczach.

Doskonała przepuszczalność tlenu(129Dk/t)

Wysokie parametry odpowiadajace za dostarczanie tlenu do naszego oka, pozwolą Ci cieszyć się zdrowym stanem swoich oczu, bez zaczerwienień nawet po wielu godzinach od ich aplikacji.

Pełne bezpieczeństwo i komfort noszenia

Konstrukcja soczewek evo2lution została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie Twoich oczu. Materiał użyty przy jej konstrukcji zapobiega osadzaniu się na jej powierzchni groźnych wirusów, bakterii i grzybów - Zdrowie Twoich oczu jest dla nas najważniejsze.

Do 30.11.2017 Możesz Zamówić Darmowe Soczewki evo2lution monthly lenses

Zgłoś mailowo lub telefonicznie chęć udziału w promocji

Napisz do nas na sklep@kontaktowe.pl lub zadzwoń pod numer 801 103 206 w celu zgłoszenia chęci udziału w promocji.

Zarejestruj się na stronie kontaktowe.pl

Zarejestruj się na kontaktowe.pl. Jeśli jeszcze nie jest Pan/Pani klientem sklepu kontaktowe.pl, ale nosi już soczewki kontaktowe - zapraszamy do rejestracji na stronie kontaktowe.pl - Stwórz Konto. Podczas rejestracji proszę zaznaczyć w odpowiednim polu chęć wypróbowania soczewek evO2lution. Jednocześnie jest to oświadczenie, że Pan/Pani dokonał/a badania wzroku, parametry zamawianych soczewek są zgodne z wynikami tych badań, jest użytkownikiem soczewek kontaktowych, jest pod opieką specjalisty dopasowującego soczewki kontaktowe oraz został/a przeszkolony/a w zakresie zasad ich zakładania, zdejmowania i pielęgnacji. Jednocześnie nie będzie wnosił/a do firmy Salony Optyczne Online sp. z o.o. żadnych roszczeń dotyczących ich złego dopasowania.

Jeśli Pan/Pani nie nosił/a nigdy soczewek kontaktowych zapraszamy do odwiedzenia specjalisty, z którym należy to skonsultować. Soczewki są wyrobem medycznym więc badanie wzroku oraz instruktaż u specjalisty są konieczne. Ich indywidualne dopasowanie, dobór unikalnych parametrów i rodzaju soczewek pozwalają zapewnić użytkownikowi jak największy komfort i bezpieczeństwo. Specjalista poinformuje jak dokładnie zakładać , zdejmować i dbać o soczewki. Właśnie dlatego, przed wypróbowaniem nowej soczewki tak ważna jest wizyta u specjalisty. Zapraszamy do kontaktu po wizycie.

Określ swoje parametry i podaj swoje dane adresowe

Wskaż parametry (moc, BC) w jakich powinien otrzymać soczewki, a także adres do korespondencji, telefon oraz email, abyśmy mogli wysłać Ci Twoje darmowe soczewki.

Wypróbuj soczewki evo2lution monthly lenses. Teraz za 0zł na miesiąc!

Zarejestruj się na kontaktowe.pl